Біографія пуерторіканської тенісистки Моніки Пуиг

Опубликованно 16.11.2018 00:00

Моніка Пуиг – популярна пуерторіканський тенісистка. Є першою спортсменкою з цієї країни, яка завоювала золоті медалі на Олімпіаді. Двічі ставала тріумфатором турнірів WTA.

Розглянемо докладно біографію Моніки Пуиг. Дитинство

Пуерторіканський дівчина народилася у місті Сан-Хуан, 27 вересня 1993 року. В сім'ї Пуиг крім дочки є син. В юному віці дівчинка почала навчатися тенісу, відточуючи майстерність на харді. Кар'єра

Початок кар'єри дівчини почалося в середині 2010 року, коли Моніка дебютувала на турнірі ITF. Через 10 місяців дівчина виграла свій перший титул у віці 17 років. Через два місяці змогла пройти кваліфікаційні матчі на великому турнірі WTA, тим самим дебютувавши у дорослому тенісі. На наступний рік дівчина виграла кілька незначних титулів ITF, зумівши дістатися до першої сотні світового рейтингу.

На початку наступного сезону стався сильний зсув у професійній кар'єрі. Моніка добралася до чвертьфінальної стадії на турнірі в Оэйраше. Виступи на турнірі допомогли пуерторіканської тенісистці дебютувати в першій сотні рейтингу. Влітку того ж року молоду спортсменку відібрали в основну сітку "Ролан Гаррос", де вона зуміла пройти до третього кола. Вже в кінці року на US OPEN пуерторіканський тенісистка зазнала поразки у першому колі змагань. У підсумку той сезон Пуиг завершила на 55-му рядку рейтингу.

Головний успіх у кар'єрі молодої тенісистки стався в 2016 року в Бразилії. Восени пуерторіканський спортсменка вперше в житті поїхала на Олімпіаду захищати кольори своєї збірної. У Бразилії молоду тенісистку чекав неймовірний успіх. Моніка, яка не була навіть у першій десятці світового рейтингу, виграла турнір, принісши своїй збірній золоті медалі. У фінальному матчі пуерторіканської тенісистці протистояла німкеня Анжеліка Кербер. В кінці сезону спортсменка з Пуерто-Ріко посіла найвищу сходинку рейтингу – 32. Вже в наступному скликанні Моніка опустилася на 25 рядків вниз, оскільки не змогла захистити окуляри на деяких турнірах.

На поточний момент пуерторіканський тенісистка займає 41 сходинку рейтингу. Виступи на турнірах Великого шолома

За свою тривалу кар'єру тенісистка з спекотного Пуерто-Ріко не може похвалитися видатними результатами на турнірах Великого шолома. Один раз спортсменка доходила до третього кола на "Ролан Гаррос". Нагороди та досягнення

У тенісі Моніка Пуиг не добилася великої кількості титулів. До 25 років пуерторіканський тенісистка виграла лише два: у 2014 році на грунтовому турнірі в Страсбурзі і на Олімпіаді в 2016 році. Перемога в Страсбурзі принесла Моніці 250 тисяч доларів призових. Також пуерторіканський тенісистка двічі програвала у фіналах.

Фото Моніки Пуиг після перемоги на Олімпіаді в Ріо говорить про енергійність спортсменки.

На турнірах серії ITF Моніка перемагала шість разів, заробивши в сумі майже 300 тисяч доларів. Особисте життя

На сьогодні пуерторіканський тенісистка не перебуває у відносинах, віддаючи весь вільний час приділяти улюбленому виду спорту. У своєму «Инстаграме» Моніка постійно публікує фотографії з близькими людьми і улюбленими собаками. Автор: Артем Рудь 18 Жовтня, 2018

Категория: Спорт