Біографія франко-канадської тенісистки Ежені Бушар

Опубликованно 16.11.2018 01:42

Ежені Бушар – популярна франко-канадська тенісистка. Відома за виступи на турнірах Великого шолома. Зокрема, у 2014 році двічі виходила у півфінал (Australian Open, Rolan Garros) і один раз у фінал (Wimbledon).

У статті розглянуто біографія Ежені Бушар. Дитинство

Дівчинка народилася разом зі своєю сестрою 25 лютого 1994 року в невеликому містечку Уэстмаунт. Крім двох близнят, в сім'ї було ще двоє старших дітей. Батько – фінансист, який був єдиним годувальником у родині. Мати займалася домашнім господарством та вихованням дітей.

Ще до надходження в школу, Ежені вчилася грати в теніс. Після перших змагань було зрозуміло, що у маленької дівчинки неймовірний талант, який потрібно розвивати. Вже у віці восьми років вона зіграла на своїх перших змаганнях. В наступному році Ежені змогла вразити всіх своїм виступом, перемігши на турнірі суперниць, які були старші на кілька років.

Після вражаючих успіхів дівчинка переїхала у Флориду, де займалася в знаменитій академії Лодердейл. Наставником Бушар став відомий тренер Нік Савіано, який працював з багатьма відомими тенісистками.

Через шість років Ежені переїхала назад в Монреаль, де займалася в Національному тренувальному центрі. Юнацька кар'єра

Дебют в тенісі відбувся в 2008 році на турнірі версією ITF. За три роки виступів франко-канадська тенісистка не змогла виграти титулів. Перший успіх прийшов у 2011 році, коли молода спортсменка вперше отримала запрошення в національну збірну. У тому ж році Ежені виграла два турніри ITF: на початку лютого турнір в Берні, а на початку квітня - на Шибениці. За два виграних турніру тенісистка отримала 35 тисяч доларів призових.

Влітку того ж року Ежені Бушар отримала запрошення на турнір серії WTA. У першому колі франко-канадка обіграла німкеню Алісон Ризик, однак у другому колі зазнала поразки і вилетіла з турнірній таблиці.

В наступному році молода тенісистка продовжила перемагати на турнірах ITF. За сезон Ежені завоювала чотири титули: двічі на турнірах в Бостаді, і по одному разу - у Торонто і Гренбі. У підсумку, за чотири виграні трофеї дівчина отримала майже сто тисяч доларів призових. Проте в цьому ж році Ежені вперше в кар'єрі відчула гіркоту поразки у фіналі. На турнірі в Сагенее молода тенісистка зазнала поразки від американки Медісон Кіз. Доросла кар'єра

У 2013 році Ежені вирішила перейти на більш складний рівень. Вона показала себе на турнірах серії WTA. Спортсменка змогла звернути на себе пильну увагу, оскільки показувала видатні для своїх років результати. Гра в Чарлстоне принесла перемогу над Самантою Стосур, яка входила в першу десятку рейтингу. Після турніру Ежені опинилася в першій сотні світового рейтингу. Наприкінці весни тенісистка дійшла до півфінальної стадії на іграх в Страсбурзі, а після, на турнірі Великого шолома у Франції, пройшла до другого кола. На Вімблдоні Ежені грала до третього кола, обігравши відому сербську тенісистку Ану Іванович.

2014 рік став визначним в кар'єрі франко-канадської тенісистки. На першому ж турнірі Великого шолома в Австралії Ежені дійшла до півфіналу, ніж змогла здивувати багатьох. Після виступів в Австралії дівчина опинилася у першій двадцятці рейтингу. В кінці травня виграла перший і останній турнір WTA. В іграх Великого шолома у Франції молода спортсменка також дійшла до півфіналу. А на Вімблдоні змогла зробити фурор, увійшовши до фіналу, де програла чешці Петрі Квітовій. У результаті, В кінці сезону Ежені змогла потрапити в першу десятку світового рейтингу, розташувавшись на сьомому місці.

У наступні роки Бушар не змогла показати гідних результатів, опускаючись все нижче в рейтингу. Лише в 2016 році франко-канадська тенісистка дісталася до двох фіналів на турнірах WTA, однак обидва рази програла рівним по силі суперницям.

Рейтинг

Ежені Бушар в 2013 році змогла вперше у своїй кар'єрі потрапити у першу сотню рейтингу, зайнявши 32 сходинку. В наступному році дісталася до першої десятки. Наступні два роки молода спортсменка трималася в ТОП-50, однак у 2017 році практично вилетіла з першої сотні рейтингу. У поточному році Ежені знаходиться за межами першої сотні рейтингу, показуючи невиразні результати на малозначущих турнірах. Виступи на турнірах Великого шолома

Більший успіх приніс 2014 рік, коли франко-канадська тенісистка змогла за один рік дійти до двох півфіналів в Австралії та Франції. На Вімблдоні Ежені дісталася до фіналу. У наступні роки молода спортсменка не показувала такі видатні результати, програючи в перших раундах слабким суперницям. Особисте життя

Ежені Бушар здобула популярність після новини, опублікованій в Твіттері. На одному з матчів американського футболу дівчина познайомилася зі студентом Джоном Герке, з яким посперечалася на побачення. Суть спору полягала у виборі переможця матчу. Вона програла, в зв'язку з чим змушена була піти з ним на зустріч. Пізніше з'являлося безліч спільних знімків Герке та Бушар. Йшли навіть розмови про весілля. Після року стосунків союз розпався. Закоханість і розставання ніяк не позначилися на виступах в тенісі. Ежені Бушар показувала чудові результати.

Коли роман з молодою людиною закінчився, папараці приписували тенісистці зв'язку з відомими спортсменами. Приміром, був слух про відносини з хокеїстом Джорданом Кароном. А в 2014 році ЗМІ наполегливо запевняли, що франко-канадська спортсменка закрутила роман із Джастіном Бібером. Однак все це залишилося на рівні чуток. Ежені намагається не афішувати ні своє особисте життя загалом, ні свої любовні відносини зокрема. Автор: Артем Рудь 20 Жовтня, 2018

Категория: Спорт